הרצאות לחברות, ארגונים, כנסים וחוגי בית

5 הרצאות מרתקות – מרצה יובל מלחי

1. המהפכה שמעבר לפינה

המהפכה מעבר לפינה - הרצאה לחברות - יובל מלחי

מהפכות טכנולוגיות רבות התרחשו במאות השנים האחרונות, אבל המהפכה שמעבר לפינה עומדת לשנות את העולם שלנו בצורה דרמטית.

בהרצאה מעניינת, חיה ובועטת מציג יובל מלחי את כל פלאי הטכנולוגיה האחרונים ומגלה מתי נוכל להוריד את המוח שלנו למדיה דיגיטלית, מדוע בקרוב נפסיק לנהוג, האם צריך לפחד מרחפנים, מתי ניקח כדור נגד זיקנה והאם בקרוב נוכל לחיות לנצח?

בשנה האחרונה העביר יובל את ההרצאה בחברות כמו בנק הפועלים, משרד רוה"מ, מיקרוסופט, הראל, HP, נס טכנולוגיות, בי"ח שניידר, WIZE, אלביט, STKI וסופר-פארם, בכנסים, אירועים ובחוגי בית רבים.

*הרצאה לחברות, כנסים, אירועים וחוגי בית

 

2. הסיפורים הטובים בהיסטוריה

ההיסטוריה מלאה בסיפורים מרתקים, מפתיעים ועוצרי נשימה המוכיחים כי המציאות עולה על כל דמיון. יובל מלחי אוסף את הסיפורים הללו כבר עשרות שנים ועתה הוא מספר אותם בהרצאה מרתקת ובספר ראשון בסדרה.

על רעידת האדמה שהרעידה את כל העולם, הר הגעש שהחשיך את העולם, הפיראט היהודי משה כהן ונקמתו באימפריה הספרדית, הדב שנלחם בנאצים, פצצות האטום שאבדו, אנשים שנפלו ממטוס ללא מצנח ושרדו ועוד ועוד סיפורים שישאירו אתכם עם פה פעור.

*הרצאה לחברות, כנסים, אירועים וחוגי בית

3. הנס של 1917 – מאה שנים למלחמת העולם הראשונה בא"י

כל מי שחי בארץ לפני מאה שנים, היה בטוח כי הוא חזה במו עיניו בנס מודרני – כיבוש הארץ ע"י הבריטים מהטורקים, לאחר 400 שנות שלטון עות'מאני.

בהרצאה מרתקת ומשעשעת מספר יובל על פרוץ מלחמת העולם הראשונה, קו החזית, השוחות באירופה והקושי ליהודים. על השנים הקשות של המלחמה,

התגייסות לצבאות יריבים, גדוד נהגי הפרדות, מסעות הבריטים בארץ ישראל, הטרגדיה של הגנרל אלנבי, כיבוש ירושלים בנר ראשון של חנוכה והאירוע שהוגדר על ידי רבים, כנס של 1917.

מלחמת העולם הראשונה, המלחמה ששינתה בצורה דרסטית את העולם ואת גורלו של העם היהודי.

*הרצאה לאירגונים, כנסים, אירועים וחוגי בית

4. לאונרדו דה וינצ'י

על לאונרדו הממזר, ציורים בפירנצה, ניסויים, מכונות, המאסר והמשפט. ההצלחות והכישלונות, המעבר למילאנו, הסעודה האחרונה, סוס הברונזה, כתב הסתרים, הימלטות ממילאנו, הקרב עם מיכאלאנג'לו, מקיאוולי, הסולטן הטורקי, המכונות, הגופות, מונה ליזה והריב עם האפיפיור. הרצאה סוחפת על אדם מיוחד בדורו. הסקרן הגדול בהיסטוריה. לאונרדו דה וינצ'י.

*הרצאה לאירגונים, כנסים, אירועים וחוגי בית

5. סיפורים ליום השואה

על גילוי השואה ומחנה מיידנק שגרם להלם בעולם, מדוע סירבו עיתוני המערב להאמין לידיעות, מדוע ננזף כתב של ה- BBC?

וגם על השואה בצפון אפריקה, חסידי אומות עולם מוסלמים, אירנה סנדלר, מדוע בכו חיילים שחורים, 'נקמת דכאו', סירובם של מדינות המערב לאפשר לפליטים להימלט לשטחם ועוד סיפורים מרתקים ומרגשים על יהודים בתקופת מלחמת העולם השנייה..

הרצאה מרתקת ליום השואה, לארגונים, לבתי ספר ולחוגי בית.

על המרצה – יובל מלחי

יובל מלחי - הרצאות לחברות

יובל מלחי - הרצאות לאירועים

יובל מלחי הוא מרצה להיסטוריה וטכנולוגיה, חבר ביחידת ההסברה של צה"ל מפתח תוכניות חינוכיות ויוצר ומגיש הפודקאסט הפופולרי 'קטעים בהיסטוריה', עם עשרות אלפי מאזינים בארץ ובעולם.

ליובל ערוץ ב-VOD של מטוסי אל-על, והוא אורח קבוע בתכניות רדיו וטלוויזיה.

הזמינו אותי להרצאה

למי מתאימות ההרצאות?

1. הרצאות לחברות ואירגונים

לא פשוט למצוא הרצאה שניתן להעביר לעובדי חברה שגם תיתן להם ערך בפעילות העסקית השוטפת וגם תעניין אותם באמת.

הרצאה מעניינת היא חוויה מעשירה, מלמדת ואפילו מגבשת, שיכולה במקרים רבים להוות את שיאם של כל ערב חברה, השתלמות או יום כיף לעובדים.

ההרצאות של יובל מלחי מרתקות וסוחפות, ובו בזמן מעוררות השראה הניתנת ליישום בחיי היום-יום הפרטיים ובחברה.

המגוון הרחב של ההרצאות, שמשלב היסטוריה, חדשנות וטכנולוגיה, מאפשר לכל חברה ואירגון למצוא את ההרצאה המתאימה עבורם.

2. הרצאות לכנסים ואירועים

כנסים ואירועים רבים מתמקדים בנושא מסויים, דבר העלול לגרום לתופעה של "עייפות מאזינים". שילוב של הרצאת העשרה יכול במקרים רבים לגוון את מהלך הכנס או האירוע, להוות אתנחתא מרעננת, ולהוסיף לשביעות הרצון של המשתתפים בכנס.

חשוב מאוד כמובן להתאים את ההרצאה לקבוצה הספציפית שמשתתפת בכנס או באירוע, ולוודא שנושאי ההרצאה אכן יכולים לתרום להם באופן אישי ומקצועי.

הזמינו אותי להרצאה