הרצאות לחברות, ארגונים, כנסים וחוגי בית

ההרצאות המרתקות של יובל מלחי

המהפכה מעבר לפינה

המהפכה מעבר לפינה - הרצאה לחברות - יובל מלחי

מהפכות טכנולוגיות רבות התרחשו במאות השנים האחרונות, אבל המהפכה שמעבר לפינה עומדת לשנות את העולם שלנו בצורה דרמטית.

בהרצאה מעניינת, חיה ובועטת מציג יובל מלחי את כל פלאי הטכנולוגיה האחרונים ומגלה מתי נוכל להוריד את המוח שלנו למדיה דיגיטלית, מדוע בקרוב נפסיק לנהוג, האם צריך לפחד מרחפנים, מתי ניקח כדור נגד זיקנה והאם בקרוב נוכל לחיות לנצח?

בשלוש השנים האחרונות העביר יובל את ההרצאה במאות חברות וארגונים כולל בנק הפועלים, משרד רוה"מ, מיקרוסופט, בנק דיסקונט, הראל, HP, נס טכנולוגיות, בתי החולים שניידר, אסותא, איכילוב ואלין, WIZE, אלביט, STKI וסופר-פארם, בכנסים, אירועים ובחוגי בית רבים.

כולם ללא יוצא מן הכלל מהללים את ההרצאה.

*הרצאה לחברות, כנסים, אירועים וחוגי בית

 

ההיסטוריה של העם היהודי בשישים דקות

סיפורים מרתקים ודרמטיים על ההיסטוריה של העם היהודי.

על המרמור של תושבי הצפון לפני 3000 שנה, הגירוש והגלות המפתיעה בבבל, מלחמות המכבים ומי באמת היה החשמונאי המוצלח מכולם, המרידות של העם היהודי ברומאים, מלחמות יהודים ביהודים והמתח ששרר בין יהודי ארץ ישראל ליהודי הגולה.

על דמויות מרתקות וצבעוניות בהיסטוריה של העם היהודי, יהושע בן גמלא, רבי יוחנן בן זכאי, רבי סעדיה גאון, חסדאי איבן שפרוט, שמואל הנגיד ואחרים.

סיפורים מפתיעים גם על עקירת ספרד ואנוסי פורטוגל, יהודים שהפכו לשודדי ים, הנס שהתרחש בארץ ישראל בשנת 1917 והשיר שנכתב לזכר אותו נס, שאותו אתם יודעים לשיר מילה במילה. באמת.

מסע בזמן אל הסיפור של העם היהודי. איך ההיסטוריה חוזרת על עצמה, תקופות קשות, כח רצון, הישרדות והדרך למדינת ישראל.

הרצאה מרתקת על ההיסטוריה של העם היהודי.

*הרצאה לארגונים, כנסים, אירועים וחוגי בית

 

 לאונרדו דה וינצ'י

על לאונרדו הממזר, ציורים בפירנצה, ניסויים, מכונות, המאסר והמשפט. ההצלחות והכישלונות, המעבר למילאנו, הסעודה האחרונה, סוס הברונזה, כתב הסתרים, הימלטות ממילאנו, הקרב עם מיכאלאנג'לו, מקיאוולי, הסולטן הטורקי, המכונות, הגופות, מונה ליזה והריב עם האפיפיור. הרצאה סוחפת על אדם מיוחד בדורו. הסקרן הגדול בהיסטוריה. לאונרדו דה וינצ'י.

*הרצאה לארגונים, כנסים, אירועים וחוגי בית

סיפורים ליום השואה

על גילוי השואה ומחנה מיידנק שגרם להלם בעולם, מדוע סירבו עיתוני המערב להאמין לידיעות, מדוע ננזף כתב של ה- BBC?

וגם על השואה בצפון אפריקה, חסידי אומות עולם מוסלמים, אירנה סנדלר, מדוע בכו חיילים שחורים, 'נקמת דכאו', סירובם של מדינות המערב לאפשר לפליטים להימלט לשטחם ועוד סיפורים מרתקים ומרגשים על יהודים בתקופת מלחמת העולם השנייה..

הרצאה מרתקת ליום השואה, לארגונים, לבתי ספר ולחוגי בית.

 

על המרצה – יובל מלחי

יובל מלחי הוא יוצר ומגיש פודקאסטים, מרצה להיסטוריה וחבר ביחידת ההסברה של צה"ל. יובל מגיש את הפודקאסט 'היסטוריה לילדים' בכאן, תאגיד השידור הישראלי שהפך לאחד הפודקאסטים הפופולריים בישראל. יובל יצר את הפודקאסט ותכנית חינוכית בשם 'סיפור אחר' יחד עם הוריה של שירה בנקי, לזכרה. התכנית מכשירה אלפי תלמידים בכל רחבי הארץ כ'שגרירים של סובלנות' והם מעבירים את ההרצאה הייחודית בבית ספרם לכלל התלמידים. יובל מעביר סדנאות פודקאסט בבתי ספר בכל רחבי הארץ בהם מורים ותלמידים לומדים כיצד לעשות שימוש בפודקאסט ככלי חינוכי, יצירתי וטכנולוגי שהופך את תהליך הלמידה והתוצרים ליוצאי דופן.

יובל מגיש את הפודקאסט הפופולרי 'קטעים בהיסטוריה', עם עשרות אלפי מאזינים בארץ ובעולם.

הזמינו אותי להרצאה

למי מתאימות ההרצאות?

1. הרצאות לחברות וארגונים

לא פשוט למצוא הרצאה שניתן להעביר לעובדי חברה שגם תיתן להם ערך בפעילות העסקית השוטפת וגם תעניין אותם באמת.

הרצאה מעניינת היא חוויה מעשירה, מלמדת ואפילו מגבשת, שיכולה במקרים רבים להוות את שיאם של כל ערב חברה, השתלמות או יום כיף לעובדים.

ההרצאות של יובל מלחי מרתקות וסוחפות, ובו בזמן מעוררות השראה הניתנת ליישום בחיי היום-יום הפרטיים ובחברה.

המגוון הרחב של ההרצאות, שמשלב היסטוריה, חדשנות וטכנולוגיה, מאפשר לכל חברה וארגון למצוא את ההרצאה המתאימה עבורם.

2. הרצאות לכנסים ואירועים

כנסים ואירועים רבים מתמקדים בנושא מסוים, דבר העלול לגרום לתופעה של "עייפות מאזינים". שילוב של הרצאת העשרה יכול במקרים רבים לגוון את מהלך הכנס או האירוע, להוות אתנחתא מרעננת, ולהוסיף לשביעות הרצון של המשתתפים בכנס.

חשוב מאוד כמובן להתאים את ההרצאה לקבוצה הספציפית שמשתתפת בכנס או באירוע, ולוודא שנושאי ההרצאה אכן יכולים לתרום להם באופן אישי ומקצועי.

ההרצאות מתאימות גם לחוגי בית.

 

הזמינו אותי להרצאה