היסטוריה עם יובל מלחי

ברחבי הרשת אפשר למצוא הרבה רשימות של פודקאסטים מומלצים, אך הייתה חסרה לנו רשימה של פרקים ספציפיים שכדאי להקשיב להם. בעמוד הזה תמצאו פרקים ששמענו ואהבנו, המתעדכנת באופן שבועי, ואתם מוזמנים כמובן לכתוב לנו על פרקי הפודקאסט המומלצים שלכם, מהארץ ומהעולם. האזנה נעימה!

פרקי פודקאסט מומלצים

פודקאסט Nerdist – ג'ודי פוסטר ראיון עם ג'ודי פוסטר על חייה, איך זה להיות ילדה שחקנית, הסרט נהג טקסי ועוד.

פודקאסט השבוע – הכשלון של סרנדיפ עם שגיא בן-צדף – "פוסט מורטרם" מרתק על עלייתו ונפילתו של סטארטאפ המוסיקה "סרנדיפ".

עושים היסטוריה – סקסופון – דו-קרב בסי-מז'ור – על הטכנולוגיה של כלי נגינה – יוהאן סבסטיאן באך והפסנתר שלא היה לו, אדולף סאקס ומלחמתו במתנגדי הסקסופון, ותובנות מעניינות נוספות על ההשפעה ההדדית בין כלי המוסיקה והמוסיקאים.

הפודקאסט Love + Radio – הפרק The Living Room – מה קורה כשהשכנים מחליטים לוותר על הוילונות בבית? על מציצנות וחיבור אנושי.

 

הפודקאסט Death, Sex & Money – הפרק How Jeff Daniels Got Sober, Again – השחקן ג'ף דניאלס חושף מדוע אינו מסוגל לצפות בטקס האוסקר, פרטים מהוליווד ובעיות השתייה שלו. אינטימי, מרתק ומרגש.

Planet Money: How To Get A Country To Trust Its Banks – אחד מההפודקאסטים הטובים בעולם על כסף וכלכלה, בפרק מעניין ומשעשע על מערכת הבנקאות בבורמה.

Credit: Lam Thuy Vo / NPR

הפודקאסט Reply All, סדרת הפרקים On the Inside –  סדרת פרקים מרתקת על סיפורו של פול מודרווסקי, אמריקאי שמרצה מאסר עולם לאחר שהורשע ברצח. אשם? לא אשם? והאם אפשר לסמוך על מערכת המשפט במקרים מורכבים כאלה?

תפריט נגישות