היסטוריה עם יובל מלחי

ברוכים.ות הבאים.ות
לפודקאסט של ׳תקווה ישראלית בחינוך׳
שמחים מאוד שהצטרפתם אלינו!

תקווה ישראלית בחינוך היא מיזם משותף של קרן לאוטמן ובית הנשיא שמבקש לקדם חינוך לשותפות בין הקבוצות השונות בחברה הישראלית, לבסס  ולחזק את התשתית המשותפת בין ארבעת זרמי החינוך – הממלכתי, הדתי- לאומי, החרדי והערבי. 

התקופה האחרונה הוכיחה לנו שעתידנו המשותף כאן, כמדינה יהודית דמוקרטית משגשגת, תלויים ביכולת שלנו לייצר שותפות שכזו, לחזק את הגשרים, לחיות יחד. 

שותפות כזו שדורשת קפיצה של אמונה, תקווה ובעיקר את האומץ לצאת למסע אל מעבר לגבולות המוכר והידוע, להיפגש באופן אמיתי ובלתי אמצעי. 

אז יצאנו למסע בו נפגשנו עם דמויות מרתקות מארבעת השבטים. הם לקחו אותנו לסיור פיזי בשכונה שלהם  למסע במרחבי החיים שלהם, כדי שנכיר קצת יותר לעומק אותם, את החברה ממנה באו. 

בכל פרק תפגשו שלוש דמויות, לכל אחת מהן סיפור משלה, יחד הם מאפשרים הצצה נדירה להשקפת העולם, הערכים והמנהגים שמרכיבים את סיפורה של החברה ממנה באו, את סיפורה של החברה הישראלית.

כאן תמצאו מפה לכל סיור, קצת מידע על המשתתפים ורקע כללי שיקלו על ההתמצאות במרחב נוסף על אלו, תמצאו גם המלצות לעצירות ומקומות נוספים לבקר בהם וגם שאלות למחשבה ועיבוד שיאירו את השביל וילוו את הדרך. (כולל לינק להדפסה) 

הצידה הדרושה היא עין טובה, סקרנות, לב פתוח ונפש חפצה: ללמוד ולגלות דברים שלא ידעת.

מאחלות לכם דרך צלחה - צוות תקווה ישראלית בחינוך

לכל הפודקאסטים:

תפריט נגישות